Zdjęcia reportażowe

Emocje w dniu ślubu towarzyszą Młodym, ich rodzicom, kuzynom, babciom i dziadkom, a nawet sąsiadom ;) już od samego poranka. Najbardziej niewzruszone Panny Młode, budząc się w dniu swoich zaślubin, doświadczają niespotykanych wcześniej uczuć. Wszystko jest takie uroczyste i wzniosłe, nawet wizyta fryzjerki, makijażystki, nie mówiąc już o fotografie, który wszystko dokumentuje: układanie włosów, make-up czy nawet zakładanie podwiązki.

 

Zdjęcia reporterskie z przygotowań są pełne niespodziewanych wydarzeń, chwil wzruszenia, a czasem i humorystycznych sytuacji. Niezależnie czy fotografuję w Białymstoku, Supraślu czy w Zakopanem karty pamięci mojego aparatu są pełne …. emocji. Czułe spojrzenia Młodych, dzieci biegające pod nogami dorosłych, płaczące ukradkiem babcie i dziadkowie, wzruszające błogosławieństwo rodziców….wszystko to musi być uwiecznikne kadrami fotograficznymi.

 

Fotograf Białystok Robert Borecki.
Detale ślubne to bardzo ważne szczegóły każdej realizacji fotograficznej: wystrój domu, samochodu wiozącego Pare Młodą, ogrodu, świątyni czy sali weselnej. Kilkanaście miesięcy poświęciliście na wybór gatunku kwiatów, urocza wiązanka ślubna, koloru obrusu na stole czy wzoru naserwetkach. Czemu nie uwiecznić tego na fotografii? Rodzice Państwa Młodych są tak poruszeni całą ceremonią, że trzeba podać Mamie Panny Młodej chusteczkę do wytarcia łez lub poklepać po ramieniu Tatę Pana Młodego (lub jak ktoś woli na odwrót). Warto mieć przy sobie doświadczonego fotograf ślubny Białystok, aby uchwycił w kadrze fotograficznym takie ulotne i niepowtarzalne momenty. Może ciepłe spojrzenie, dotyk dłoni, zdziwienie, krótki pocałunek, czy inny gest? Wzajemne zakładanie obrączek to chyba najbardziej przejmująca chwila. Stresująca zarówno dla Nowozeńców, a także dla fotografa ślubnego. Wprawdzie oglądam tę scenę z zewnątrz, ale energia i pozytywne wibracje narzeczonych przechodzą także na mnie.
Całe szczęście, że lata doświadczenia  poskutkowały profesjonalnym opanowaniem nie tylko drżenia rąk, ale także aparatu fotograficznego Nikon i obiektywu. Reporter ślubny doskonale rozumie jak te elementy otoczenia wpływają na przebieg całej, długo i często misternie planowanej, uroczystości zaślubin.

 

Fotograficzny reportaż ślubny pełni funkcję pamiętnika, albo dziennika z relacją najważniejszych momentów Młodej Pary: znajdzie się tu błogosławieństwo rodziców, uroczysta ceremonia ślubna, przysięga małżeńska, podpisywanie ważnych dokumentów, przyjmowanie życzeń, zabawa weselna i najsmaczniejszy tort weselny. Po latach ten dziennik, ten fotograficzny pamiętnik przeniesie Was do najcudowniejszych momentów Waszego ślubu i wesela. Przypomnicie sobie wydarzenia, uczucia i emocje:  miłość, lojalność, wzruszenie, przywiązanie, oddanie, poświęcenie … Warto mieć do czego wracać w jesienne i zimowe
wieczory. Wystarczy tylko siegnąć na półkę po …….. No właśnie, zastanówcie się nad formą prezentacji Waszych fotografii. Do dyspozycji macie wysokiej jakości elegancki album fotograficzny z bordowymi lub czarnymi kartami przełożonymi specjalnymi gatunkowymi przekładkami.

 

Album fotograficzny ślubny jest szyty (oraz klejony); macie pewność, że nie rozpadnie się po kilku dniach. Dbam o to, aby przekazywane Wam produkty były najwyższej jakości i służyły wiele lat. W albumie można zamieścić  100 odbitek fotograficznych dużego formatu 23 cm x 15 cm.

Wyjątkowo praktyczne i wygodne w eksploatacji są także, coraz bardziej popularne, fotoksiążki. Kompozycje mogą składać się ze 150 fotografii rozmieszczonych na białych kartkach o wymiarach 80 cm na 30 cm (po rozłożeniu). Zdjęcia ślubne można także przechowywać w gustownym, profesjonalnie wykonanym pudełku. To również świetna forma prezentacji fotografii pamiątkowej, wybierana bardzo często jako upominek dla rodziców.

 

Fotograf ślubny Białystok polecam  z całego serca każdą z wymienionych form prezentacji pamiątkowych fotografii. Wszystkie są odpowiednie dla wymagających klientów, są bardzo estetyczne i pięknie się prezentują.

 

Zapraszam Was serdecznie na mój blog fotograficzny. Wybierzcie swoje ulubione zdjęcie; takie, które prezentuje najpiękniejszą suknię ślubną lub najbardziej urokliwe miejsce plenerowe. W których okolicznościach chcielibyście uczestniczyć? Jestem jednak przekonany, że nie jest to zbyt proste zadanie. Każde zdjęcie zawiera coś, co jest urokliwe i jedyne w swoim rodzaju.
A teraz Wasza kolej. Mój blog czeka na Wasze wydarzenie.  Stworzymy razem najpiękniejsze pamiątki ślubne. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

    

Blog fotograficzny to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić przed wyborem fotgrafa ślubnego. Które zdjęcie jest Waszym ulubionym? Która Para jest najpiękniej ubrana?  W których okolicznościach chcielibyście uczestniczyć? Założę się, że moje pytania są zbyt trudne. Przyznajcie sami, że każde zdjęcie to ciepła i urocza historia sama w sobie. Każde wydarzenie jest na miarę złota. Każda Para najszczęśliwsza. Mój blog ma jednak pewną wadę – nie ma w nim jeszcze Waszych zdjęć.  Teraz Wasza kolej. Stwórzym razem najpiękniejsze pamiątki ślubne. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Robert Borecki Fotograf Ślubny Białystok, Fotograf Bielsk Podlaski

© 2016-2023 by Robert Borecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www