Zdjęcia plenerowe

Ślubne zdjęcia plenerowe cieszą się dużą popularnością wśród Młodych Par i jako podlaski fotograf ślubny jestem z tego bardzo zadowolony. Sesja zdjęciowa w plenerze w województwie Podlaskim to wspaniałe wyzwanie. Natura jest piękna o każdej porze roku, jednak uchwycić piękno Pary Młodej na tle ślubnej scenografii, potrafi tylko dobry fotograf Białystok. Pomysły na plener ślubny w przyrodzie mogą być różne – Młodzi często oddają się w moje ręce i korzystamy ze sprawdzonych, kreatywnych koncepcji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze fantazji i wyrazić swoje inspiracje w pomysłowych kadrach ślubnych realizowanych w odległych, ale bliskich sercu miejscach. Zachęcam do tego szczególnie, ponieważ więź, jaka łączy pary młode z ich pamiątkami ślubnymi, jest wtedy wyjątkowa – osobista.

Fotograf ślubny jest do Państwa dyspozycji i służy radą, a realizacja pleneru ślubnego w innym dniu niż dzień ślubu, odbywa się w miłej atmosferze. Realizacja zdjęć w innym dniu pozwoli Parze Młodej odetchnąć po intensywnych przygotowaniach, weselu bądź przyjęciu ślubnym, i cieszyć się sobą oraz tą piękną chwilą. Profesjonalizm i estetyka kadrów plenerowych jest dla mnie, fotografa na Państwa ślub, priorytetem. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby Panna Młoda w mojej aranżacji ślubnej wyglądała wyjątkowo i czuła magię tego najważniejszego dnia w życiu. Sesji plenerowej często towarzyszą akcesoria ślubne – zabawne tabliczki ślubne, muszki, welon ślubny, czy inne gadżety. Wszystko jesteśmy w stanie zorganizować, a następnie świetnie spędzić wspólny czas, tworząc nieprzemijającą pamiątkę ślubną.

Jako doświadczony fotograf w województwie Podlaskim także podejmę się realizacji sesji ślubnej w oryginalnych miejscach plenerowych. Marzy Ci się plener ślubny w górach? A może nad morzem, bądź w puszczy? Zachęcam, aby Para Młoda odważyła się na wyrażenie siebie i swojej miłości w związku z Waszymi wspólnymi zainteresowaniami, pasją. Plener ślubny na jeziorze, w łódkach jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników natury, ale także nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować zdjęcia Nowożeńców w mieście, wśród spacerowiczów, tętniącej życiem starówki, czy industrialnych budynków. Decyzja należy do Was, jednak ja gwarantuję ciekawe kadry ślubne i przestrzegam, że żadne inspirujące ujęcie nie umknie czujnemu oku fotografa ślubnego. :)

 

Sesja plenerowa to nie są zdjecia ślubne. Są to fotografie, które wspólnie robimy z okazji  śubu i mogą, a może powinny być przysłowiową kropką nad "i", albo nawet pieczęcią nad nowym związkiem dwojga kochajacych się ludzi. To w trakcie 3-4 godzinnej pracy fotografa z Parą Młodą w plenerze wychodzi co w Nowożeńcach najpiękniejsze: radość, miłość, troska, serdeczność wobec siebie.  Niezmiernie mi miło, że mam możliwość to wszystko fotografować i cieszyć się razem z Wami.

 

Fotograf Białystok Robert Borecki

© 2016-2023 by Robert Borecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www