Facebook

Fotograf ślubny Białystok, doświadczony to myślałem, że widziałem już wszystko, co najpiękniejsze w moim zawodzie: poruszające ceremonie ślubne w świątyniach, w urzędach cywilnych czy na łonie natury, udane wesela, szczęśliwą Młodą Parę, zadowolonych gości ….

Również uroczystość Patrycji i Pawła miała w sobie wszystko, co może się kojarzyć z niezwykłym ślubem i weselem – elegancję, klasę i niezwykłość. Jednak dzień zaślubin tej Młodej Pary nie był „przeciętnie” piękny, była w nim magia – tutaj WSZYSTKO było udane. Każde zdjęcie, które widzicie w tym wpisie jest tego świadectwem.

Młodzi Bohaterowie i ich Goście z uśmiechem na ustach, w świetnym nastroju celebrowali każdą chwilę. Humory dopisywały. Fotograf ślubny pracował bez stresu, jakby wśród najbliższej rodziny. Pogoda nie płatała figli – temperatura była taka jak trzeba i słońce pojawiało się wtedy, kiedy było niezbędne.

Przygotowania do uroczystości ślubnej przebiegały bezproblemowo, w atmosferze radości i relaksu. Nie wiadomo czy tak zadziałał trunek z bąbelkami czy serdeczne wsparcie rodziny.

Pana Młoda, Patrycja była oczywiście (chociażby z racji pełnionej zaszczytnej funkcji) najpiękniejszym promykiem słońca tego dnia i najjaśniej świecącą gwiazdą tego wieczoru. Mam nadzieję, że Paweł daruje mi takie zawodowe fotograficzne spostrzeżenie ;).
Ale wystarczy popatrzeć na Siostry Panny Młodej, aby mieć wrażenie, że tego dnia wszystkie najpiękniejsze dziewczyny Polski (co tam! Świata) znalazły się w jednym miejscu. Druhny ubrane w identyczne, gustowne suknie w kolorze wina zachwyciły nie tylko fotografa, ale i kamerzystę ślubnego. Zaproszeni panowie z trudem odrywali wzrok od urodziwych sióstr. Całe szczęście, że muzycy znali nuty na pamięć, bo łatwo mogli się zapomnieć …..

Ceremonia zaślubin wyglądała jak kadry z romantycznego filmu z happy endem. Kiedy Młodzi składali przysięgę małżeńską, wydawało się, że nie widzą świata poza sobą. W najważniejszym momencie tego wyjątkowego dnia, nie istniało nic oprócz ich miłości – popatrzcie na kadry z reportażu ślubnego !

Po wyjściu z kościoła świta 5 par druhen i drużbów parami zamykała orszak ślubny. Zachowano również bardzo stary zwyczaj obsypywania Pary Młodej płatkami kwiatów. jako fotograf ślubny uwielbiam ten moment, te kadry fotograficzne. Tym razem posypały się płatki białych róż. Z tej uroczyści pozostaną piękne pamiątki ślubne. Jako fotograf ślubny Białystok jestem pewien, że zdjęcia ślubne będą cieszyć po latach.

Przyjęcie w restauracji zorganizowano w pięknym, klasycznym stylu – obsługa była fachowa, zastawa stołowa – pałacowa, a menu – wytworne. Wesele przebiegało bez komplikacji, a goście bawili się beztrosko do białego rana w towarzystwie świetnej orkiestry weselnej.

Patrycja, Paweł, ich Rodzice i zaproszeni Goście zostali uwiecznieni na fotografiach i już na zawsze pozostaną „piękni i młodzi”.

Leave a Reply

Security Code: